Wczoraj pewna staruszka jaka żyjąca w mieszkaniu w Krakowie stwierdziła że bardzo nie lubiła kupować często innowacyjnych krzeseł jakie powinny pasować do mebli kuchennych jakie kupowała tylko w Krakowie. Owa starsza Krakowianka sadziła iż autentyczna kobieta w starszym wieku musi posiadać krzesła dopasowane do mebli kuchennych zwłaszcza jeżeli meble kuchenne zostały stworzone w Krakowie gdzie kunszt dla mebli kuchennych oraz krzeseł jest niesamowicie duży. Owa pani jednego czasu chciała zaprosić do swojego mieszkania własnych przyjaciół aby wypić z nimi trochę kawy.

Oprócz tego chciała poinformować ich o tym że jej przyjaciółka uruchomiła profesjonalny klub pasjonatów krzeseł oraz kuchennych mebli w Krakowie. Staruszka chciała zaproponować własnych znajomych by może również zapisali się do tego klubu miłośników krzeseł oraz mebli kuchennych. Niestety plan nie doszło do realizacji ponieważ okazało się że w Krakowie w ogóle nie ma tak wiele ludzi którzy chcieli by należeć do zgromadzenia fanów krakowskich krzeseł oraz mebli kuchennych więc ten klub został zamknięty.

Niesamowicie dużo znajomych którym ta starsza pani proponowała członkostwo w klubie osób podziwiających krzesła i meble kuchenne Kraków stwierdziło iż jest im niesamowicie smutno że owy ciekawy klub miłośników krakowskich krzeseł oraz mebli kuchennych została na zawsze zamknięty. Starsza kobieta która zajmowała się organizowaniem tego podwieczorku przy kawie zajmującej się w adorowaniu krakowskich krzeseł i mebli kuchennych stwierdziła że również także niesamowicie ubolewa nad zamknięciem klubu miłośników krakowskich krzeseł i mebli kuchennych ale wszyscy cieszyli się że się spotkali do spożycia wspólnej kawy na krzesłach przy cudnych meblach kuchennych.