Restauracja Komorniki i Restauracja na wesele Poznań

Wybór miejsca na wesele

Wybór miejsca w którym odbędzie się wasza weselna impreza jest czymś, czego z pewnością nie można zbagatelizować. Nada to nastrój temu wydarzeniu, będzie tłem dla wszystkich wzruszeń i zabawy na całą noc. Jest to też miejsce, w którym zostawicie dość sporo pieniędzy, ważne jest zatem upewnić się, że nie będą one wydane na marne.

Restauracja na Wesele Poznań jest miejscem, które genialnie, według opinii klientów, przygotowuje tego typu wydarzenia. Wystrój sal jest piękny, krzesła przystrojone białymi wstążkami, pąki jasnych róż poprzyczepiane do oparć foteli, bukiety świeżych kwiatów na stołach to nie jedyne atrakcje. Dodatkowe to przepiękne oświetlenie i oprawa muzyczna.
Jeżeli preferujecie coś dalej od centrum miasta Restauracja Komorniki spełni wasze oczekiwania. Również tam dekoracja sali jest wspaniała i chwalona przez wszystkich. Korzystać można również z takich atrakcji jak fotobudka oraz księga gości, do której każdy może się wpisać. Miejsce to polecane jest również z uwagi na przepyszne potrawy.