Jedzenie w puszkach i tanie jedzenie Gdańsk

Wyżywienie na wyjeździe niskobudżetowym

Masz ochotę pojechać nad morze, ale zdecydujesz się wyłącznie na wyjazd niskobudżetowy. Z tego względu pensjonat bukujesz już znacznie wcześniej, korzystasz z usług Polskich Kolei Państwowych, które pozwalają na zakup biletu po znacznie niższej cenie, jeżeli robisz to wcześniej. Spanie i transport masz więc już zapewnione. Co jednak zrobić z wyżywieniem, aby nie zbankrutować, a jednocześnie mieć siłę na intensywne zwiedzanie i nie umrzeć z głodu?

Jeżeli wybierasz się do Trójmiasta, zdecyduj się na Tanie Jedzenie Gdańsk. Ta sieć barów mlecznych, rozsiana również po Gdyni oraz Sopocie, oferuje wspaniałe domowe obiady, pyszne i po naprawdę konkurencyjnej cenie. Nie będziecie musieli przygotowywać niczego sami, a porządnie się najecie. Szukajcie również innych lokali tego typu, pytajcie mieszkańców.

Innym sposobem, również tanim i szybkim, chociaż może trochę mniej zdrowym jest jedzenie w puszkach. Wymagają one jednak odgrzania, dlatego jest to opcja jedynie dla tych, którzy w swoim miejscu zakwaterowania posiadają mikrofalówkę.